Hakkımızda

BİODENT,  Ağız Sağlığı konusunda hem kişisel bakım hem de diş hekimlerinin profesyonel ihtiyacını karşılayacak yenilikçi ürün ve sistemleri sunmayı hedeflemiştir.

Agizsagligi.com ile profesyonel ağız bakım ürünlerini tek tek aramak zorunda kalmadan, tek bir noktadan ve Türkiye’nin heryerinde en ekonomik şartlarda, yer-zaman gözetmeksizin temin edebilirsiniz.

Ürün seçimleri ve portfoyümüzü sürekli güncellenmekte olup, alanında uzman diş hekimlerimizle birlikte çalışarak denenmemiş, kalite ve performansından tatmin olunmayan hiçbir ürünü sitemizde sunmamak bizim önceliğimizdir. Bu amaçla sitemizde satışa sunulan, ağız bakım ürünleri market kategorisinde olmayıp, diş hekimleri tarafından genel kabul gören ve tercih edilen profesyonel ürünlerden oluşmaktadır.

Ürünlerin yanı sıra Ağız Sağlığı konusunda faydalı bilgileri bulabileceğiniz BLOG Kütüphanemiz de en çok merak edilen konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Bu kütüphane Türkiye’deki en zengin hasta eğitimi içeriğine sahiptir.

Ağız bakım ürünleri konusunda büyümeye ve e-ticaret ile daha da profesyonel ürünlerin kullanımını yaygınlaştırmaya çalışıyoruz. 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ve iyi alışverişler dileriz.

(Visited 44 times, 1 visits today)