Evde Diş Beyazlatma (Home Bleaching) Size Uygun mudur?

Zaman içinde dişleriniz, diş mine tabakasına mineraller girdikçe koyulaşır. Bu koyulaşma kahve, kolalı içeceklar, çay, kırmızı şarap ve kurutulmuş meyveler gibi dişi lekeleyen yiyecek ve içeceklerden kaynaklanabilir. Sigara, puro ve sigara çiğneme gibi tütün ürünleri de dişin sarımsı kahverengi bir renk almasına neden olabilir. Ve doğal yaşlanma süreci de dişlerin koyulaşmasına neden olabilir.

Size, bu lekeleri güvenle azaltacak ve size daha beyaz, parlak bir gülüş sağlayacak evde beyazlatma sistemi önerilebilir. Özel olarak formüle edilmiş ve çok etkili ama güvenli bir beyazlatma jeli, dişlerinizin mine tabakasına oksijen gönderir. Bu işlem lekeleri silerek dişi parlatır ve bunu yaparken de diş minenize ve diş etlerinize zarar vermez.

* Yeni lekeleri temizlemek için diş hekiminizi periyodik olarak ziyaret edin.

Diş Beyazlatmadan önce dişleriniz ve ağzınız detaylı olarak incelenir ve evde diş beyazlatmanın sizin için uygun bir seçenek olup olmadığını anlaşılır. Daha sonra dişlerinizin ölçüsünü alınır ve bunlardan dişlerinizin modelini çıkarılır. Bu modelleri kullanarak sizin için özel bir beyazlatma ağızlığı hazırlanır; bu dişlerinize tam olarak oturur ve en iyi sonuçları almanızı sağlar.

Evde bu ağızlığı beyazlatma jeli ile doldurup her gün birkaç saat takmanız gerekir. Bu beyazlatma ağızlığını gece uyurken takabileceğiniz gibi gün içinde de takabilirsiniz. Normalde sonuçları iki üç hafta içinde görürsünüz.

Gelişmeyi diş doktorunuzda düzenli olarak izler ve diş etlerinizin iltihaplanmadığından ve dişlerinizin istenen gibi beyazlaştığından emin olursunuz.  İşlem tamamlandığında gülüşünüz fark edilecek şekilde beyaz ve parlaktır!

https://www.agizsagligi.com/prevdent-beyazlatma-ev-tipi-14-gunluk
(Visited 42 times, 1 visits today)

Leave A Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.