İyi Bir Gülüş ile Harika Bir Gülüş Arasındaki Fark Nedir?

Genellikle iyi bir gülüş ile harika bir gülüş arasındaki fark, dişlerin beyazlığındadır.

Çoğu diş, zaman içinde ışıldama ve parlama özelliklerini yitirir çünkü üzerlerine yiyecek ve içeceklerin yaptığı lekeler yerleşir. Yeni beyazlatma maddeleri bu lekeleri dişlere zarar vermeden temizler.

Şu ana kadar en iyi ve en hızlı beyazlatma çözümleri başarıyla uygulanmaktadır. Tipik bir beyazlatma işleminde diş hekimi dişlerinize uygun olarak üretilmiş bir beyazlatma jelinin konacağı ağız kalıbını üretir. Sizin için hazırlanmış bu kalıpları eve götürdüğünüzde bunların içine jel koyup her gece veya gün içinde birkaç saat takarsınız ve bunu birkaç hafta yaparsınız.

Diş hekimleri dişlerinizi muayenehanesinde de beyazlatabilir. Buna güçlü beyazlatma(power bleaching) ya da lazerli beyazlatma denir. Her iki teknik de, evde beyazlatma öncesinde bir başlangıç uygulaması olarak veya tek başına bir işlem olarak uygulanır.

Her ne kadar eczaneden alınan beyazlatma kitleri de beyazlatmada kullanılsa da, profesyonel beyazlatma işlemleri kadar etkili değillerdir. Eczaneden alınan beyazlatma kalıpları ağza tam oturmayabileceğinden beyazlatma maddesi dışarı akabilir ve diş etlerinizi tahriş edebilir.

Daha beyaz bir gülüş mü istiyorsunuz? Diş hekiminizle konuşun.

https://www.agizsagligi.com/dis-beyazlatma

(Visited 15 times, 1 visits today)

Leave A Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.